beküldte: ibolya_27, 2013. márc. 20. 14:04, további blogjai
Nem társkeresés céljából vagyok fent,ne is írjatok,minden ilyen jellegű üzenetet olvasás nélkül törlök!!!!!!!!!!!!!!!
losonczi Szilvia
Kartal
Petruszka Annamary
Hajdúböszörmény
Szeretnéd, hogy az ismerősöd legyen?
Elfogadod, hogy az ismerősöd legyen?
Visszautasítod felkérését, hogy az ismerősöd legyen?
Félrekattintottál, és mégsem az ismerősöd ?
Biztos, hogy már nem az ismerősöd, és törölni szeretnéd kapcsolatotokat?